CBR Rock Master Spółka z o.o. Sp. k.

Dane adresowe:

ul. Królewska 94/11,
30-079 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

office@rockmaster.eu
12 290 30 35

Dane firmy:

CBR Rock Master Spółka z o.o. Sp. k.
NIP: 9451844489
REGON: 351553454

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Królewska 94/11, Kraków, Polska

Opis firmy CBR Rock Master Spółka z o.o. Sp. k.

Szkolenia hybrydowe w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości są przeznaczone dla wszystkich pracowników stosujących indywidualny sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości. Polegają one na połączeniu szkolenia w formie on-line z szkoleniem praktycznym. Szkolenie praktyczne jest realizowane na poligonach wyposażonych w sprzęt i urządzenia szkoleniowe.

Platforma online

Platforma on-line polega na internetowym dostępie do teorii prezentowanej w formie prezentacji dopasowanej do branży: telekomunikacyjnej, energetycznej, przemysłowej i budowlanej. Prezentacja podzielona jest na kilkanaście lekcji, a każda z nich kończy się pytaniami sprawdzającymi przyswojenie wiedzy. Aby ukończyć tę część szkolenia potrzeba uzyskać minimum 75% odpowiedzi pozytywnych.

Rock Master Platforma Edukacyjna
Video instruktor studio/konsultacje

Video instruktor to część teoretyczna realizowana on-line w formie studia, w którym instruktor wygłasza prezentację na projektorze oraz prezentuje sprzęt do pracy na wysokości. Cała postać instruktora i ekran z pokazem są filmowane przez profesjonalną kamerę. Forma ta umożliwia zadawanie pytań do instruktora, przeprowadzanie dyskusji i konsultacji na bieżąco.

Rock Master - Video Instruktor
Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe i branżowe to kolejna forma części teoretycznej szkolenia hybrydowego. Firma Rock Master przygotowała 40 filmów instruktażowych pokazujących prawidłowe sposoby asekuracji w różnych sytuacjach. Dedykowane są one dla każdej z czterech branż. Długość filmów to od kilku do – kilkunastu minut. Filmy są udostępniane czasowo i indywidualnie przez platformę Vimeo.

Oferta firmy

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż sprzętu na potrzeby bezpiecznej pracy na wysokości. Nasi eksperci zapewnią Państwu wsparcie na najwyższym poziomie w zakresie doboru i dopasowania sprzętu do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu z naszym działem sprzedaży.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Titan Polska to doświadczone przedsiębiorstwo będące oficjalnym przedstawicielem niemieckiej firmy Friderich Ischebeck BmbH.