OTSU SUSHI

Dane adresowe:

Wielicka 259,
30-663 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sushi@otsusushi.pl
781 428 987

Dane firmy:

OTSU SUSHI
NIP: 6783197021
REGON: 521705272

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wielicka 259, Kraków, Polska

Opis firmy OTSU SUSHI

Jesteś uczulon -y/a na gluten bądź chorujesz na celiaklię, ale za to uwielbiasz sushi? Od dziś nie musisz sobie odmawiać jego jedzenia. Otsu Sushi - restauracja oferująca sushi w Krakowie, jako jedyna w mieście serwuje sushi bez glutenu.
W celu uniknięcia negatywnych konsekwencji spożycia glutenu udaj się do certyfikowanej restauracji Otsu Sushi w Krakowie. Pracownicy lokalu posiadają niezbędną wiedzę na temat składników, które mogą uczulać. W menu restauracji znajdują się również dania z kuchni japońskiej, jak i autorskie przepisy. W Otsu sushi zjesz Futo Maki, Ura Maki, Hoso Maki, Maxi Maki, Special Maki, Gunkan Maki czy Nigiri, a także zupy i inne przekąski.

Oferta firmy

- Futo Maki, Ura Maki, Hoso Maki, Maxi Maki, Special Maki, Gunkan Maki, Nigiri, Sashimi
- wiele zup i przekąsek
- sushi w Krakowie
- sushi z dostawą do domu
- sushi bezglutenowe


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Przestrzeniach Nowohuckich spotykają się dwie kulinarne tradycje – włoska pizza neapolitańska i amerykańskie burgery z Grubej Buły, tworząc jedyny w swoim rodzaju miksturę smaków.
W "Macondo Restauracja" wierzymy, że jedzenie to nie tylko konsumpcja, lecz także doświadczenie, które pobudza zmysły i inspiruje wyobraźnię.
W Manami Sushi Wrocław zapraszamy Cię na niezapomnianą podróż przez tętniącą życiem stolicę kulinarnego świata - Tokio, bez konieczności opuszczania Wrocławia.